Uab pardavimas be jokių sunkumų

uab pardavimasSavo steigiamos įmonės teisinės formos pasirinkimas, tai yra pakankamai sudėtingas sprendimas, kuri turi būti atliekamas atsakingai. Nuo to kokios teisinės formos įmonę jūs pasirinksite priklausys kiek jūs mokesčių mokėsite ir kokias lengvatas gausite.  Tačiau kartais galbūt geresnis pasirinkimas yra   jau sukurtos įmonės įsigijimas. Tačiau įsigijimo procesas visada yra susijęs su pardavimo procesu. Taigi pakalbėkime apie tai kaip yra vykdomas Uab pardavimas.

Uab pardavimas, tai yra toks procesą, kai  galima įsigyti jau įsteigtą įmonę, ji yra nevykdžiusi veiklos ir nauja, kuri galės iš karto pradėti vykdyti  savo veiklą, o jums atitinkamai  nereikės tvarkyti jokių formalumų įregistruojant savo įmonę. Tokiu būdu jūs galėsite sutaupyti daug savo laiko ir jėgų. Kai yra vykdomas Uab pardavimas visada yra pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis, tai yra būtina  procedūra be kurios negalėtų įvykti nei vienos įmonės pardavimas.

Kita būtina procedūra, kuri yra vykdoma, kai atliekamas Uab pardavimas, tai yra  reikalingų dokumentų paruošimas, kurie yra susiję su parduodamos įmonės valdžios pasikeitimu. Šie duomenys turi būti pateikiami registrų centrui.  Jei jūs ketinate parduoti savo Uab jums visų pirma reikėtų išsiaiškinti ar jūsų įmonė bus patraukli pirkėjams, o galbūt verslo rinka yra šioje srityje jau perpildyta ir niekam nebus įdomi jūsų įmonė, kadangi jos veikla yra nepatraukli. Jei jūs norite įvertinti savo verslą jums reikėtų kreiptis į ekspertus.

Kokius privalumus jūs gausite jei įsigysite parduodamą įmonę:

  • Jau bus suformuotas įstatinis  kapitalas 10 000 Lt;
  •  Bus parengti visi Uab steigimo dokumentai;
  • Taip pat bus atidaryta įmonės banko sąskaita;
  • Jums bus suteiktas įmonės registracijos adresas;
  •  Ir gausite įmonės antspaudą.

Uab pardavimas gali būti vykdomas labai operatyviai, visi darbai gali būti atlikti per 3 darbo dienas ir jūs tapsite  įmonės savininku, be jokio vargo ir galėsite vykdyti savo įmonės veiklą. Jei jūs norite įsigyti Uab be jokių problemų ir sunkumų? O galbūt jūs norite, kad būtų įvykdytas jūsų Uab pardavimas?  Tokiu atveju jums tikrai bus naudinga mūsų įmonės pagalba ir Uab pardavimas jums nesukels jokių problemų.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *