Šlapimo nelaikymas po gimdymo gali būti gydomas

Šlapimo nelaikymas po gimdymo

Viso nėštumo laikotarpiu organizmas gamina  tokius hormonus, kuriuos gaudami raumenys  ir audiniai padeda tinkamai palaikyti šlapimo pūslę, žarnyną ir gimdą. Visi šie organai išsitempia.  Tai yra raumenys ir audiniai, kurie sudaro slapimo nelaikymas po gimdymodubens dalį. Atitinkamai vaiko  svoris silpnina dubenį. Tokiu būdu tampa sudėtinga  kontroliuoti sfinkterius, tai yra šlapimo pūslės raumenis. Todėl hormonai, kurie yra gaminami nėštumo laikotarpiu gali sukelti šlapimo nelaikymą po gimdymo. Šlapimo nelaikymas po gimdymo, kai jūs juokiatės, kosėjate arba čiaudėjate yra vadinamas stresiniu šlapimo nelaikymu.  Tai yra  viena iš populiariausių problemų su kuria susiduria jaunos mamos. Su nedideliu šlapimo nelaikymu pirmosiomis savaitėmis gali padėti kovoti įklotai. Stresinis šlapimo nelaikymas po gimdymo  atsiranda jei nėštumo laikotarpiu jūs kamavo šlapimo pūslės problemos, ypatingai pirmame ir antrame trimestre. Jei gimdymo metu yra atliekamas nuskausminimas, tokiu atveju gali būti jaučiama nejautra šlapimo pūslėje. Pirmosiomis dienomis po gimdymo moterys gali nejausti noro šlapintis, todėl tai gali priminti gydytojas arba seselė. Šlapimo nelaikymas gali trukti kelias dienas ir net kelis mėnesius.  Jei praėjus šešioms savaitėms šis negalavimas nesibaigė, tokiu atveju tai pranešti reikia jūs gydančiam gydytojui. Tam, kad jūs susidorotumėte su šia problema jums reikės atlikti pratimus, kurie padės jums stiprinti dubens raumenis. Šie pratimai turi būti įtraukiami į jūsų dienos režimą ir jie turi būti atliekami tris kartus per dieną. Jei jūs nutrauksite šių pratimų  atlikimą jūsų dubens raumenys gali nusilpti, o tada vėl  atsinaujins šlapimo nelaikymas.

Šlapimo nelaikymas po gimdymo tai yra ne tik fiziologinė, tačiau taip pat ir psichologinė problema, kuri daro blogą įtaką moters gyvenimo būdui ir jos savivertei. Šiais laikais medicinoje yra efektyvūs būdai kaip gali būti įveikiamas šis negalavimas ir mūsų užduotis yra jums apie tai papasakoti. Šlapimo nelaikymas po gimdymo tai yra patologinis  susirgimas, kuriuo serga pakankamai dažnai, net apie 40 procentų žmonių.  Labai dažnai moterys apie  šią problemą nenori kalbėti ir tokiu  būdu  jos nežino tų  būdų kaip gali  būti gydoma tokia liga.  Ši liga tai yra šlapimo sistemos funkcijos sutrikimas, kuri  atsiranda  dėl  kelių objektyvių priežasčių.  Pagrindinė iš jų yra ta, kad moters organizmas turi ištverti didelius krūvius, kurie yra susiję su  vaisiaus  vystymusi. Dubens raumenys apsaugo vaisių, yar labai svarbi funkcija, tai yra atrama vaisiaus  subrendimo periodu.  Dėl nuolatinio krūvio dubens raumenys nuolat silpnėja ir atitinkamai moterys serga tokiomis  ligomis kaip šlapimo  nelaikymas po gimdymo. Be to,  gimdymo metu labai dažnai įvyksta įvairiausi pažeidimai, kurie  skatina tokių sveikatos problemų atsiradimą. Tai taip pat gali būti faktorius, kuris sukels šlapimo nelaikymą po gimdymo.

Tikrai niekas negali ginčitis, kad motinystė yra vienas iš didžiausių džiaugsmų moters gyvenime. Tačiau nėštumas ne visada ir ne visoms moterims praeina lengvai ir pakankamai  dažnai net sukelia nepageidaujamą poveikį. Tokį kaip šlapimo nelaikymas po gimdymo.  Tai yra  ta problema, kuri dažniausiai kamuoja  gimdyves, tačiau ši problema yra gydoma. Tačiau gydymas gali būti vykdomas tik su kvalifikuotų specialistų pagalba. Visi puikiai žinome jei moteris gimdymo metu buvo traumuota, tokiu  atveju jos šlapimo pūslė prarado savo tonusą ir gali neišlaikyti šlapimo pūslėje. Tik tinkamas šių organų funkcionavimas, kurį užtikrins gydymas gali garantuoti, kad šlapimas bus sulaikomas šlapimo pūslėje, o jūs pasitikėsite savimi.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *