Reikalingi vitaminai vyrams ir moterims. Infarkto grėsmė

Kalbant apie vyrus ir moteris, tai jų organizmai yra skirtingi, todėl ir vitaminų gali reikėti ne vienodų. Skirasi vyrų ir moterų anatomija, psichologija ir fiziologija. Be to, dėl to, kad moterys yra gyvybės inkubatorius, jų organizmas yra astoviai kintantis, o vyro ne. Dėl to taip pat tenka vartoti skirtingus vitaminus. Tačiau žinokite, kad nesvarbu, koks sveikas beatrodytų vyras, kiek jis besportuotų, kad ir sveikai maitintųsi, vitaminai vyrams taip pat kaip ir moterims patartina vartoti rudenį ir pavasarį. Būten tada kyla poreikis pastiprinti organizmą, imunitetą, kad atsparumas ligoms išaugtų, žmogus jaustųsi energingesnis. Tiesa, jaunas žmogus ligoms yra atsparesnis nei senas ir to pamiršti negalima. Pavyzdžiui, nuo 40 iki 60 metų tarpsnyje išauga tikimybė patirti infarktą. Tam, kad šios rizikos būtų galima išvengti kaip galima efektyviau, vitaminai vyrams ir moterims itin reikalingi. Patartina gerti tuo vitaminus, kuris stiprina širdies darbą, gerina kraujagyslių praeinamumą. Pagrindinis vitaminas, kurį reikia vartoti šioe situacijoje, tai vitaminas E bei konfermentas Q10, kiti antioksidantai. Kokia iš jų nauda? Pasak medikų ir vaistininkų, organizmo ląstelės taip apsaugomos nuo degeneracinių procesų.

Infarktas – klastinga ir vis jaunėjanti liga, kuri gali privesti prie mirties. Vitaminai vyrams čia gali ir nepadėti, nes realiai vyrai į rizikos faktorių patenka sulaukę vos 30 metų, kai yra pats jėgų židėjimas, šeimos kūrimo metas ir t. t. Be to, ar žinojote, kad moterims nuo infarkto šiek tiek padeda apsisaugoti moteriški hormonai, kurių vyrai savo organizme neturi. Tačiau moterims infarkto tikimybė padidėja po menopauzės laikotarpio. Dar vienas įdomus faktas tas, kad garbaus amžiaus žmonės (vyresni nei 65 metų) infarkto pasekmes turi lengvesnes nei jauni žmonės, patyrę infarktą. Šis pavojingas reiškinys žmonaus gyvybę gali pasiglemžti labai netikėtai jo artimiesiems, tačiau kardiogų tokie atvejai visai nestebina, nes jie savo darbo praktikoje dažnai su tokiomis situacijomis susiduria akis į akį, kai jų pacientai miršta.

O kol esame gyvi ir sveiki, pakalbėkime daugiau apie vitaminus vyrams. Kuo tar gali vitaminai vyrams padėti? Yra tokių vitaminų vyrams, kurie skirti gerinti potencijai prostatos darbui, yra multivitaminai bendram organizmo stiprinimui. Dažnai galima supainioti vitaminus ir maisto papildus. Apie tai, ar šie du dalykai skirasi ir kuo skiriasi, patartina pasidomėti internete arba pasikalbėti su savo šeimos gydytoju per ateinantį vizitą. Keista ar ne, bet įvairių skonių, kvapų ir spalvų vitaminai gaminami ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Vitaminai vyrams taip pat gali būti skanūs, ryškios spalvos, kvapnūs ir t. t. Matyt suaugusius žmones farmacininkai taip pat nori prisivilioti orientuodamiesi į žmonių jusles: regėjimą, uosę, skonį. Taip pat norime pabrėžti, kad ne visi žmonės gali greitai ir be vargo nuryti didesnes ar platesnes tabletes, net jei jos skanios. Galbūt iš dalies dėl to rinkoje pasirodė geriamieji jogurtai tokie kaip activia ir pan., kurie pasak reklamos ne tik gerina virškinimo sistemą, padeda žarnynui, bet ir stiprina imunitetą. Pradžioje į šiuos produktus žiūrėta labai skeptiškai, esą neištirtas poveikis žmogaus organizmui po ilgesnio jų vartojimo, kuris gali pasireikšti ne būtinai iš karto ,et gali atoveiksmį duoti ir po 10 ar daugiau metų. Visa tai hipotezių lygio ir greitai tokios kalbos nutilo, o žmonės ir toliau vien remdamiesi skonio reikalu renkasi tarp vitaminų ir jogurtų…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *