Personalo paieška

Mes tikime, jog lūkesčius atitinkantis darbuotojas/talentas yra visų sėkmingiausių kompanijų pagrindas. Mūsų vykdomos personalo paieškos, atrankos tikslas yra padėti Jums sukurti tokias komandas, kurios prisidės prie ilgalaikių pasiekimų. Išsiaiškinę Jūsų lūkesčius ir norėdami juos sėkmingai įgyvendinti, atrankas vykdome šiais etapais:

 

kliento poreikių analizė;

darbuotojui keliamų reikalavimų identifikavimas;

kandidatų paieška ir atranka;

personalo testavimas, vertinimas;

išsamus tinkamiausių kandidatų pristatymas;

rekomendacijų tikrinimas;

bendradarbiavimas vedant derybas su kandidatu;

garantijos teikimas pasirinktam kandidatui.

Aukščiausios bei viduriniosios grandies personalo atrankos, paieškos procesą individualiai adaptuojame pagal kliento poreikius, atsižvelgiant į ieškomo darbuotojo pareigybių lygmenį, taikomus įvertinimo metodus, atrankos proceso išbaigtumą, trukmę, skiriamą biudžetą ir kt.

 

Mielai Jums patarsime ir bendradarbiaudami parengsime labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį personalo paieškos, atrankos projektą.

 

Tiesioginė vadovų, specialistų paieška, atranka

Esame įsitikinę, kad mūsų vykdomos tiesioginės/tikslinės (“headhunting” – liet. “galvų medžioklė”) paieškos, atrankos sėkmė priklauso nuo nuolat kuriamų glaudžių santykių su šiai dienai esančiais aukščiausio lygio vadovais, viduriniosios grandies vadovais, potencialiais rytdienos rinkos lyderiais bei itin aukštos kvalifikacijos specialistais. Galime pasidžiaugti, kad mūsų tiesioginės paieškos metu atrinkti darbuotojai, savo žiniomis bei patirtimi prisideda ne tik prie Lietuvoje veiklą vykdančių įmonių, bet karjerą tęsia ir užsienio rinkose.

 

Užtikriname, jog tiesioginė personalo paieška vykdoma remiantis konfidencialumo, diskretiškumo, etikos kodekso bei bendradarbiavimo principais visuose atrankos etapuose.

 

Ilgamete sėkminga patirtimi tiesioginėje personalo paieškoje pasidalins ir mielai Jus pakonsultuos susitikimo metu.

 

Daugiau informacijos rasite čia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *