Perka mišką su žeme

perka mišką su žemeO jūs turite mišką? Jums niekaip nepavyksta juo tinkamai pasirūpinti ir nenorite, kad jis būtų apleistas? Tikriausiai tokioje situacijoje savaime peršasi mintis, kad geriausia išeitis yra parduoti mišką, kadangi jums tai jau tapo nepakeliama našta, o galbūt jums skubiai reikalingi pinigai ir vienintelis  būdas, kurio dėka jūs galėtumėte gauti pinigus tai yra miško pardavimas. Tačiau kaip reikia surasti įmonę, kuri jūsų mišką nupirktu naudingomis sąlygomis?  Tai atrodo pakankamai sudėtinga, tačiau dabar, kai yra UAB  Vizon viskas bus kur kas paprasčiau, kadangi ši įmonė perka mišką su žeme naudingomis sąlygomis ir jūs tikrai nepasigailėsite. Pasinaudokite Vizon teikiamomis miško supirkimo paslaugomis.

Daugiau informacijos: www.vizon.lt

UAB Vizon perka mišką su žeme  ir visiškai nesvarbu koks jūsų miško amžius ir koks jo tankumas, mes perkame jaunus, vidutinio amžiaus ir jau subrendusius miškus.  Miško pardavimo kainai įtaką daro tai  ar ji yra parduodama su žeme ar be žemės. Žinoma, miškas parduodamas su žeme  kainuos brangiau, kadangi žemė taip pat turi savo vertę.  Jei jūs nežinote kaip tiksliai vyksta miško  pardavimo procedūra mes jums viską galima tiksliai paaiškinti. Visų pirma, jei jūs norite parduoti savo mišką jums reikia susisiekti su mumis, kai jau viskas bus aptarta mes turėsime įvertinti jūsų mišką, tai yra būtinas darbas, kuris padės sužinoti kiek konkrečiai yra vertas jūsų miškas.  Kai jūs susisieksite su mumis jūsų miškas galės būti įvertintas per 48 valandas, tai yra operatyvus darbas, kurį tikrai įvertins kiekvienas klientas, kuris nori skubiai parduoti savo mišką ir gauti pinigus.

Parduodamo miško vertinimas yra atliekamas atsižvelgiant į tam tikrus faktorius, tai yra  koks jūsų medžių amžius, koks yra vidutinis skersmuo, skalsumas, koks vidutinis medžių aukštis. Be to, yra reikšminga kokioje teritorijoje auga  miškas, koks ten yra reljefas, koks yra miško plotas ir koks yra artimiausias atstumas iki  kelio. Kai bus įvertinti visi šie kriterijai bus nustatyta kiek gi pinigų jūs galėsite gauti už savo mišką, kurį parduosite.  Vėliau yra pasirašoma miško pirkimo-pardavimo sutartis ir tada jūs galėsite gauti savo pinigus grynais arba pavedimu į banko sąskaitą.  Ir galėsite juos panaudoti savo  poreikiams. Taigi  UAB Vizon perka mišką su žeme, o jūs atitinkamai jaučiate maksimalią naudą iš to, kad  jį pardavėte.  Jūs gausite visą sumą, be jokių vėlavimų, taip pat jūs galėsite turėti daugiau laisvo laiko, kadangi jums nebereikės rūpintis savo mišku, jums nereikės jo retinti ir nuolat apžiūrėti ar viskas su juo gerai, ar jo niekas nelegaliai neiškirto ir panašiai. Taip pat vienas labai svarbus privalumas, kad jums daugiau nereikės jaudintis, kad jūsų miškas buvo kertamas, kadangi tai jau dabar nėra jūsų miškas jis yra Vizon miškas.

Be to, miško pardavimas jums suteiks galimybę daugiau nesijaudinti, kad   staiga pasikeis aplinkos apsaugos reikalavimai, jums nereikės prisitaikyti prie įvairiausių naujovių, jums nereikės gadinti savo nervų jei staiga atsirastu turto mokestis, kuris miško savininkams tikrai nepatiktų.  Pasiūlykite mums savo mišką ir mes jums galėsime pasiūlyti pačias palankiausias kainas ir pardavimo sąlygas, kurios tikrai jūsų nenuvils.  Kodėl gi verta pasirinkti mus? Ogi todėl, kad UAB Vizon perka mišką taip, kad visi dokumentai bus sutvarkyti labai atsakingai ir jums nereikės jaudintis dėl jokių formalumų, kadangi visu pardavimo-pirkimo formalumus sutvarkys profesionalai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *