Patikimos vasarinės padangos

vasarines padangosVienas iš didžiausių galvos skausmų vairuotojams yra padangų pakeitimas iš žieminių į vasarines ir atvirkščiai. Ypatingai aktualus, kai kuriems yra padangų saugojimo klausimas. Vasaros padangos yra skirtos  jų naudojimui, kai yra aukštos temperatūros. Guma naudojama gaminant tokias padangas skiriasi savo savybėmis, kurios joms suteiki galimybę nesilydyti, kai lauke yra karšta.

Taip pat vasarinės padangos skiriasi savo protektoriaus piešiniu. Dažniausiai vasarinės padangos turi pailgus griovelius, kurie yra padaryti tam tikru kampu. Todėl yra užtikrinamas aukštas sukibimo lygis su keliu, o tai pat vandens pašalinimas iš protektoriaus, kad būtų išvengta slydimo vandens sluoksniu efekto. Taip pat vasarinės padangos labai dažnai turi aukštą greičio indeksą.

Vasarinės padangos yra tvirtos, turi ypatingą protektoriaus piešinį ir yra labai atsparios aukštos temperatūroms, o jei šios padangos yra naudojamos žiemos laikotarpiu jos jums negarantuos saugumo kelyje ir  neužtikrins efektyvaus stabdymo.  Pasirenkant vasarines padangas yra būtina atkreipti dėmesį į tam tikrus faktorius:

  • Reikia laikytis automobilio gamintojo rekomendacijų;
  •  Atsižvelgti į tai koks   yra protektoriaus piešinys;
  • Koks bus stabdymo kelias  ant sauso ir drėgno asfalto;
  • Koks yra triukšmo lygis važiuojant;
  • Naudojimo resursai ir kitos savybės.

Kad jūs galėtumėte įvertinti visas šias savybes ir įsigytumėte  vasarines padangas tam tikram automobilio modeliui yra reikalinga specialisto konsultacija. Dabar įsigyti vasarines padangas jau nebus galvos skausmas, kadangi dabar jų pasirinkimas yra labai įvairus ir už priimtiną kainą.  Vasarinės padangos  pasižymi unikaliomis savybėmis, jų dėka jums bus užtikrintas važiavimo funkcionalumas, kad  jūs galėtumėte optimaliai važiuoti keliais.  Geros vasarinės padangos užtikrins gerą sukibimą su keliu ir žemą triukšmo lygį. Tai pat pasižymi geromis  savybėmis, kai yra važiuojama asfaltu.  Jūsų padangos turi pasižymėti geromis stabdymo savybėmis tiek važiuojant sausa, tiek ir drėgna kelio danga.  Padangos turi išsiskirti geromis savybėmis, kai reikalingas manevringumas avarinėje situacijoje. Jei jūs norite kalyje jaustis saugiai pasirūpinkite, kad jūsų vasarinės padangos būtų kokybiškos ir jums nereikėtu jomis nusivilti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *