Pastatų oro tarpų šiltinimas skirtas energetiniams nuostoliams panaikinti

pastatų oro tarpų šiltinimasName, kuriame nuolatos kaupiasi drėgmė, gyventi nemalonu… Rodos, kas galėtų būti blogai? Susidėjome naujus plastikinius langus, jie sandarūs, o žiemą ant palangių žliūgso balos, nors ant jų nestovi gėlių vazonai, kuriuos laistant būtų persistengta. Kas dar gali būti negerai? Konsultavomė su įmone „Termona“, kurioje dirba patirtį sukaupę kvalifikuoti darbuotojai ir darbininkai. Sužinojome, kad dėl drėgmės kaltininkas gali būti oro plyšys sienoje, o jį pašalinti gali pastatų oro tarpų šiltinimas.

Pastaroji paslauga tinka tiek senam namui, kurį būtina atnaujinti, tiek naujai statomam būstui. Taip yra todėl, kad senam pastatui pastatų oro tarpų šiltinimas pašalina jau esamas bėdas, o statant naują – pastatų oro tarpų šiltinimas padeda išvengti problemų atsiradimo ilgus metus. Pastatų oro tarpų šiltinimas yra ekonomiškai naudingas bet kuriai šeimai, namuose jaukumo turi būti tiek, kiek reikia jo gyventojams, todėl pastato šeimininkai turi tuo pasirūpinti. Jei jus tenkina kambaryje esanti temperatūra +15°C tai gerai, galite taip gyventi ir toliau, bet jei norite pasiekti +20°C ir daugiau… Na tada pastatų oro tarpų šiltinimas puikiai pasitarnautų šiam tikslui. Termovizinis namo tyrimas parodytų, kurią namo dalį reikia šiltinti ir darbai būtų daromi būtent toje vietoje ir aplink ją, kad būtų kuo efektyvesnis rezultatas. Darbas namui nepadaro jokių išorinių defektų, nes šiltinimo darbai daromi pro mūro sienos skyles, o vėliau jos panaikinamos ir namos fasadas atrodo kaip buvęs iki tol. Skirtumas tik tas, kad namuose bus kur kas šilčiau ir tai pajaus kiekvienas, kuris juose apsilankys ar gyvens. Tinkamą temperatūrą namuose reikia laikyti dėl geros sveikatos, nes nuolat šaldami susirgsime sloga ar kita liga.

Deja, patys savo rankomis pastatų oro tarpų šiltinimo nepadarysite, nes reikia žinoti tikslią cheminę sudėtį termo putai išgauti, kad ji sustingtų tinkamai ir būtų ilgaamžė. Reikia ir specialios technikos jai purkšti į sienas, o jos namuose tikrai neturite, pirkti jos tikrai neverta, nes vieną kartą atlikus procedūrą tinkamai šio darbo nebereikės daryti kokius dešimt metų ar ilgiau. Todėl daug labiau tikėtina, kad paprasčiausiai užsisakysite paslaugą iš firmos. Pastatų oro tarpų šiltinimas reikalauja daug žinių, o įmonėse dirba apmokyti specialistai. Įmonę galite susirasti internetu ir tam puikus raktinis žodis pastatų oro tarpų šiltinimas. Jei iš didelės įmonių gausos sunku išsirinkti patiems, tai mes galime vieną rekomenduoti. Tai būtų UAB „Termona“, kuri užsiaugino nuostabų kolektyvą – darnų, darbštų ir pareigingą. Visos sąlygos, kurios bus nurodytos sutartyje, bus išpildytos iki galo. Todėl jums neteks gailėtis, kad pasinaudojote mūsų rekomenduota įmone ir jos paslauga (pastatų oro tarpų šiltinimas). Termona pasirūpins, kad jūsų namai jums būtų malonūs dėl šiluos kiekio namuose ir kad šildymui sunaudotos medžiagos nenueitų per niek. O investuoti į ekonomišką šildymą tikrai verta, nes tai po kiek laiko tikrai atspirks. Pastatų oro tarpų šiltinimas ir termona.lt yra du neatskiriami dalykai, nes tai jų specializacija, iš kurios darbuotojai maitina savo šeimas. Įmonės internetiniame puslapyje rasite viską, ko jums gali prireikti: informaciją apie įmonę, jos paslaugas, kontaktus, kuriais pasinaudoję galėsite greitai susisiekti su pastatų oro tarpų šiltinimo meistrais. Savo srityje jie nepakeičiami ir tą jau įrodė dirbdami ne vienus metus toje pačioje sferoje. Klientai patenkiti ir todėl juos rekomenduoja savo pažįstamiems. Jei norite, kad pastatų oro tarpų šiltinimas būtų atliktas greitai ir kokybiškai, tai „Termona“ yra tai, ko jums reikia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *