Metalinės spintelės

Metalinės spintelėsMetalinės spintelės jau labai senai yra žinomos rinkoje, tai yra tinkama alternatyva  medinėms spintelėms. Labai dažnai tokiose metalinėse spintelėse yra  saugomi drabužiai.  Šios spintelės yra tiesiog nepakeičiamos, kai  reikia įrengti personalo patalpas, parduotuves ir gamybos patalpas. Metalinės spintelės skirtos rūbams labai dažnai yra naudojamos sporto klubuose. Taip pat metalinėse spintelėse gali būti saugomi krepšiai, tai yra idealus sprendimas parduotuvės ir prekybos centrams.  Be jokių abejonių , taip pat metalinės spintelės yra patogios ir dokumentų saugojimui. Spintelės yra pačių įvairiausių modelių ir jūs tikrai galėsite pasirinkti tokias, kurios tiks būtent jums. Metalinės spintelės gali būti vientisos  ir gali būti išrenkamos. Pirmasis variantas puikiai tinka rūbų saugojimui, taip pat  greitai ir  optimaliai gali būti įrengiamos persirengimo patalpos, kadangi jų nereikia surinkti.  Išrenkamos metalinės spintelės tai yra tinkamas pasirinkimas jei jums  jas gali prireikti transportuoti tolimu maršrutu, kompaktiška šių spintelių pakuotė jums padės optimizuoti pervežimo išlaidas.  Išrenkamos metalinės spintelės turi viską ko reikia, kad jos galėtų būti greitai surenkamos montavimo vietoje.  Tarp įvairių įmonių ir organizacijų vis populiaresnės yra metalinės spintelės skirtos aprangai, kadangi jos yra patikimos ir patogiai naudojamos.

Metalinės spintelės skirtos rūbams yra gaminamos naudojant šiuolaikišką įrangą ir yra gaminamos  iš kokybiško metalo, kurių storis 0,5-0,7 mm, ji  yra padengiama specialia danga.  Šviesiai pilkos  spintelės gali puikiai įsipaišyti į bet kurį interjerą, be to jos pasižymi puikiomis higienos savybėmis.  Metalinės spintelės gali būti    atskiros ir po dvi.  Kiekvienas spintelės atskirimas turi  specialią lentyną galvos apdangalams, pakaboms, kabliukus, tai pat dažnai jos turi ventiliacijos angas.  Be to, šios spintelės turi atskirus uždarymo mechanizmus.  Dažniausiai tai yra standartinis variantas.  Taip pat jei tik užsakovas norės spintelės gali turėti specialius užraktus, kurie suteiks daugiau saugumo palyginus su įprastais užraktais.  Metalinių spintelių plotis gali būti  350 mm ir taip pat 600, 700, 800, 900 ir net 1000 mm.  Kartais nutinka taip, kad spintelės turi  papildomą pertvarą, kuri suteikia galimybę  atskirti darbo ir  asmeninę aprangą arba gali būti naudojama iš karto net kelių žmonių.

Jei reikia kartais metalinės spintelės yra dedamos atskiroje vietoje, pavyzdžiui sandėliuose. Taip pat  spintelės gali būti net išrenkamos.  Tokiame pavidale metalinės spintelės užima kur kas mažiau vietos palyginus su vientisomis spintelėmis, tokiu būdu jūs  galite sutaupyti pinigus   pervežimui.  Jei tik užsakovas norės metalinės spintelės gali būti   pastatytos tiek išrinktos, tiek ir surinktos. Viskas priklauso nuo jūsų.  Taip pat mes jūsų dėmesiui siūlome metalines spinteles džiovyklas, pašto dėžutes ir daug kitų variantų.  Su visa mūsų siūloma produkcija jūs galėsite susipažinti, kai apsilankysite pas mus ir jums  bus suteikta visa reikiama informacija.  Metalinės spintelės, tai yra praktiškas ir funkcionalus analogas, kuris gali pakeisti kitas spinteles. Jų yra įvairiausių variantų, tačiau optimaliausias pasirinkimas yra  metalinės spintelės.  Metalinės spintelės gali būti naudojamos tiek parduotuvėse, tiek ir biuruose, tačiau jų pagrindinė paskirtis yra, kad daiktai būtų savo vietose ir jie nepradingtu, jūsų daiktai būtų patikimai apsaugoti nuo vagystės arba gaisro.  Jei jums yra reikalinga  apsauga  ir tinkamas daiktų saugojimas čia jums gali padėti kokybiškos metalinės spintelės, kurios yra naudojamos įvairiose įmonėse ir gali būti naudingos ne vienam žmogui, kai reikia darbe susidėti savo daiktus, rūbus  ir kita. Tai yra praktiškas pasirinkimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *