Krovinių pervežimas iš Anglijos. Verta rizikuoti?

Krovinių pervežimas iš Anglijos. Verta rizikuoti?

Krovinių pervežimas iš Anglijos – greita, patogu, patikima. Ar tikrai? Kad tokia paslauga pateisintų lūkesčius, reikalinga tinkama logistikos įmonė.

Ne visuomet iš Lietuvos emigravusieji žmonės darbuojasi Didžiosios Britanijos labui, turėdami tikslą tik sau užsidirbti kuo daugiau pinigų. Kai kurie iš jų, turėdami daugiau patirties versle, tam tikrą išsilavinimą, norą tobulėti ir nors kažkiek prisidėti prie gimtosios Lietuvos ekonomikos plėtros, įkuria nuosavas įmones. Ne visuomet jos yra bendros Lietuvos ir Anglijos, tačiau bent jau kažkuo susijusios viena su kita. Pavyzdžiui, nuvykęs ten dirbti lietuvis ir atradęs laisvą kroviniu pervezimasverslo nišą, tiesiog imasi ją plėtoti.  Jei tai, pavyzdžiui, prekyba tam tikromis prekėmis iš Anglijos, toks verslas reikalauja nuolatinio prekių tiekimo, bendradarbiavimas tarp šių šalių partnerių skatina ieškoti palankesnių sąlygų, o prekių pristatymas –kad  krovinių pervežimas iš Anglijos būtų sklandus ir operatyvus.

Kam gali būti reikalingas krovinių pervežimas iš Anglijos?

Jei vykdomas verslas sparčiai plečiasi, jei daugėja klientų, savų darbuotojų bei prekybos taškų, jei krovinių pervežimas iš Anglijos tampa reikalingu dažniau, verta naudotis stabilaus ir patikimo vežėjo paslaugomis.

Ši paslauga nepaprastai patogi ir leidžianti į priekį planuoti darbus, užsakymus, vykdyti pažadus. Mat krovinių pervežimas iš Anglijos vykdomas kiekvieną savaitę, todėl toks spartus paslaugų atlikimas suteikia galimybę greitai ir laiku vykdyti užsakovams duotus įsipareigojimus.

Ši paslauga bus reikalinga toms įmonėms, kurios vos vieną vienintelį per savo darbo metus kartą turi užsakymą, kuriam įvykdyti būtinos prekės, įrengimai ir kt. iš tolimos Didžiosios Britanijos. Žinant, kad tai – didelės vertės krovinys, jį patikėti galima tik atsakingai, profesionaliai, užtikrintai savo pareigas vykdančiai įmonei. Kadangi logistikos srityje dirbančių ir vykdančių tarptautinius dalinius, pilnus ar negabaritinius pervežimus įmonių yra tikrai nemažai, pasirinkti pačią geriausią nėra lengva, tačiau tai yra būtina, nes renkantis pirmą pasitaikiusią ar siūlančią pigias transportavimo paslaugas, gali būti tiesiog rizikinga. Kartais dėl tokių vienkartinių užsakymų ryžtamasi savarankiškai parsivežti nedidelį krovinį. Jei tai būtų tik kelionė, galbūt ir verta vykti į ją, tačiau reikėtų nepamiršti įvairių šalių muitinės formalumų, kuriuos būtina išmanyti, kad krovinys sėkmingai pasiektų Lietuvą.

Galų gale – labai svarbus yra kalbos mokėjimo barjeras. Susikalbėti buitine kalba angliškai nėra sunku, tačiau lankytis įvairiose angliškose įmonėse ir ten sklandžiai bendrauti, ypač jei vartojama nemažai techninių terminų, kartais yra keblu.

Tinkamos logistikos įmonės pasirinkimas

Tinkamos logistikos įmonės pasirinkimas – ilgalaikio bendravimo ir bendradarbiavimo, patirties, įvertinimų ir išbandymų reikalas. Tačiau kartais net vienas pats pirmas bandymas gali ilgam atsiminti gan skausmingai dėl patirtų nemažų nuostolių. Tad nuo pat pradžių vežėjus reikėtų rinktis itin atsakingai. Pasidomėti jų patirtimi, sėkmingai vykdytais projektais, ilgalaikių klientų atsiliepimais, finansiniu stabilumu. Transporto priemonių parko įvairovė ir gausa – taip pat svarbus rodiklis, suteikiantis žinių apie gebėjimą atlikti įvairius užsakymus, t.y. vežti įvairios apimties krovius, turėti techniką jų krovimui, transportuoti bet kokį negabaritinį krovinį.

Stabilaus ir patikimo partnerio pervežimų srityje reikia ir tuo atveju, jei krovinių pervežimas iš Anglijos reikalingas dažnai ir bus vykdomas ilgesnį laikotarpį.

Verta bendradarbiavimo logistikos įmonė tai:

  • skubus, greitas pristatymas nurodytu adresu (prieš tai aptariant patogų laiką),
  • didesnių krovinių pakrovimas,
  • nestandartinių krovinių pervežimas,
  • visapusiškos garantijos,
  • muitinės formalumų profesionalus išmanymas ir gebėjimas operatyviai išspręsti bet kokius su tuo susijusius nesklandumus,
  • įsipareigojimų vykdymas,
  • atsakomybė už vykdomas paslaugas,
  • aiškios lankstumo ribos,
  • ir svarbiausia – patikimumas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *