Kokybiškų baldų gamyba

baldu gamybaPagrindinė mūsų įmonės veiklos kryptis tai yra baldų gamyba ir pardavimas. Mes kuriame gražius, originalius ir svarbiausia kokybiškus baldus pagal pateiktą katalogą ir pagal individualius užsakymus.

Patyrusių dizainerių komanda protingai parinks baldų formą, spalvą, baldų konstrukciją atsižvelgdami į paskutines mados tendencijas, padės sukurti nepakartojamą jūsų namų stilių.  Mes savo klientams siūlome kokybiškus baldus skirtus virtuvei, svečių kambariui, voniai ir miegamajam. Jūs galėsite pasirinkti išskirtinį baldų projektą.  Mes jums  sukursime originalius baldų gamybos projektus atsižvelgdami į jūsų pageidavimus ir jūsų kambario ypatumus, o jei reikės patarsime kaip galima teisingai apstatyti kambarį, padėsime pasirinkti tinkamus spalvinius sprendimus.

Baldų gamyba tai yra ypatingas procesas, kadangi nuo to kaip jis bus atliekamas priklausys jūsų baldų kokybė, tačiau mes gaminame baldus iš kokybiškiausių medžiagų. Yra gaminamos spintos, kėdės, stalai ir kiti baldai be kurių labai sudėtinga įsivaizduoti savo gyvenimą.  Visa gaminama produkcija gali pasigirti kokybe ir ekologiškumu. Mes esame šiuolaikiška įmonė, todėl gamindami baldus  naudojame šiuolaikiškas baldų gamybos technologijas ir mechanizuotą baldų gamybos procesą. Mes jums galime pasiūlyti platų baldų asortimentą, kurie yra skirtingų gabaritų, formų ir spalvų, todėl jūs galėsite atrasti sau tinkamą sprendimą.  Kad ir kokiu stiliumi būtų įrengti jūsų namai jūs galėsite pasirinkti aukštos kokybės baldus, kurie attiks jūsų namų dizainą.

Baldų gamyba yra vykdoma laikantis visų šiuolaikinių technologijų. Jūs galėsite įsigyto tiek pigius baldus, tiek ir prabangius baldus, kurie bus prieinami ne kiekvienam.  Baldų  namams pasiūla yra labai plati, kadangi šiais laikais, kai rinka knibždėte knibžda įvairiausiais pasiūlymais labai svarbu sukurti atitinkamą konkurenciją. Yra gaminami tokie baldai, kurie padės sutaupyti jūsų namuose esančią erdvę.  Tai jums padės atlikti stumdomos spintos.  Gaminant kietus baldus yra naudojamos įvairios plokštės, iš kurių didžiausiu populiarumu gali pasigirti medžio drožlių plokštės, taip gali būti naudojamas medžio masyvas ir medžio dulkių plokštės. Taip pat yra gaminami įvairi baldų furnitūra tai yra rankenėlės, bėgeliai ir kitos detalės.  Padarykite teisingą pasirinkimą ir pasirinkite kokybiškus baldus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *