Keletas patarimų įsigyjantiems keltų bilietus

keltu bilietai

Keltų bilietus perkant galima sutaupyti ir taip nepigiai kainuojančių atostogų sąskaita. Taigi ką reikia žinoti įsigyjant keltų bilietus iš Rygos? Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose. Priklausomai nuo laivo modelio, kajučių modifikacija, plotas, vidaus įranga bei paslaugų kiekis ir įvairovė gali skirtis.

Užsakant keltų bilietus reikalinga ši informacija:

 • Kelionės kryptis – iš kurio uosto į kurį uostą;
 • Kelionės data;
 • Pageidaujamos kajutės, lovos kajutėse (su svetimais keleiviais) ar sėdimos vietos;
 • Keleivio (visų keleivių) vardas, pavardė, gimimo data (metai/mėnuo/diena);
 • Automobilio valstybiniai numeriai ir (jei ne lengvasis automobilis) išmatavimai: aukštis (m) ir ilgis (m);
 • Kontaktinis telefono numeris.

Įsigyjant keltų bilietus galima ir sutaupyti:

 1. Užsakydami/pirkdami keltų bilietus internetu, Jūs išvengsite užsakymo telefonu ar užsakymo kasose mokesčio. Įsigyjant keltų bilietus kelionių agentūrose taip pat nereikės mokėti užsakymo mokesčio.
 2. Keliaukite su vaikais. Šeimai, keliaujančiai su vaikais iki 15 metų, yra taikoma „šeimyninė” 20 % nuolaida apgyvendinimui. Pasiteiraukite, galbūt taikoma nuolaida vienam vaikui iki 11 m. nemokamai (be atskiros miegamos vietos) perkant visą kajutę.
 3. Sutaupykite keliaudami ne pačiu šilčiausiu metų laiku. Keltų bilietų kainos ne vasaros sezonu (01/11-04/30 ir 09/20-12/19) yra žemesnės. Pirkdami bilietą kelionėms šaltuoju sezonu daugiau nei prieš mėnesį iki išvykimo, jūs galite sutaupyti iki 35% maksimalios bilieto kainos.
 4. Šiek tiek sumažės keltų bilietų kaina ir tuo atveju, jei pasinaudosite lengviesiems automobiliams skirtais pasiūlymais.
 5. Pasidomėkite, galbūt bus taikoma 15 % nuolaida keltų bilietams, perkant likus 28 d. iki išvykimo.

Svarbūs dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį keliaujantiems keltu iš Rygos:

 • Keleiviai su naminiais gyvūnais gali būti pervežami tik specialiai gyvūnų pervežimui skirtose kajutėse. Mokestis už gyvūną yra 55 Lt.
 • Keleiviams iki 21 metu amžiaus keliaujantiems keltu be vyresniųjų asmenų  palydos yra taikomi specialus reikalavimai. Keliaujant su vaikais iki  18 m. amžiaus privaloma išsipirkti  visą kajutę.
 • Jei keliaujant keltu neišsiperkama visa kajutė, o perkama tik viena lova – vyrai keliami į vyriška kajutę, moterys į moterišką.
 • Įsigydami keltų bilietus iš Rygos privalote nurodyti teisingą  mašinos aukšti ir ilgį. Jei  registracijos uoste metu paaiškėja, kad ji neatitinka jūsų nurodyto dydžio, laivynas turi teisę neįleisti į laivą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *