Kaip nepasimesti renkantis papildus?

maisto papildaiDaugelis maisto papildų gali turėti draudžiamų medžiagų ir yra tikimybė, kad ne visos medžiagos yra tiksliai nurodytos pakuotėje. Taip perspėja sporto mitybos specialistai. Prieš nuspręsdami, ar Jums yra reikalingi maisto papildai sportui, įsitikinkite, kad juos perkate tik iš sertifikuotų ir patikimų gamintojų. Papildai, perkami pigiau, nėra labai geras pasirinkimas.Tačiau, jei pirksite gaminius iš patikimų papildų atstovų, Jūs ne tik gausite gerą ir naudingą produktą, bet ir sutaupysite pinigų.

Papildų vartojimas turėtų būti parenkamas individualiai, pagal Jūsų sporto specifiką. Jei jie bus vartojami tinkamai, tuomet atliks nedidelį, bet labai svarbų vaidmenį, gerinant Jūsų sporto efektyvumą.

Svarbiausia, kad žinotumėte, kad sportininko mityba ir vartojami papildai būtų pakankamo kiekio – neviršytų rekomenduojamų dozių. Todėl prieš vartodami papildus, visada pasitarkite su sporto dietologais arba su savo treneriu. Tokie žmonės turi patirtį, dirbdami su įvairaus sudėjimo žmonėmis. Todėl jie žino, kokių papildų reikia liekniems žmonėms, kurie nori padidinti savo kūno masę ir užsiauginti raumenis. Taip pat puikiai žino, kaip apkūniems žmonėms, be jokios rizikos numesti svorį ir  padailinti kūno linijas.

Nepaslaptis, kad yra nemažai vyrų, kurie nori labai greito rezultato. Tada jieima vartoti papildus dideliais kiekiais. Deja, ir dažnai pasirenka nelegalius papildus, kurie suteikia greitą, tačiau labai nesveiką rezultatą. Nepamirškite, kad gražus kūnas yra darbas, kurį reikia atlikti kruopščiai. Rezultatas neturi būti greitas. Sveikata yra labai žalojama, vartojant nelegalius papildus. Ne kartą per televizijos žinias buvo rodyti asmenys, kuriems nuo netinkamų papildų vartojimo buvo nebepagydomai sugadintos kepenys.

Saugokite savo sveikatą ir nepamirškite, kad be papildų, didžiausiu Jūsų draugu turėtų tapti vanduo. Mūsų kūnai yra sudaryti iš 55-65 % skysčių. Tam, kad skysčių kiekis neišsektų, būtina nuolat gerti daug vandens, ypač karštuoju sezono metu. Taip pat nepamirškite ir atitinkamos mitybos, nes be jos, papildai ir sportas gali nesuteikti tokių džiuginančių rezultatų, kaip tikėjotės. Ir, žinoma, kaip ir buvo minėta ankščiau, visus šiuos aspektus aptarkite su savo treneriu ir sporto mitybos specialistu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *