Įvairaus galingumo dujiniai katilai

dujiniai katilai

Dabar jau galima tvirtai pasakyti, kad šiuolaikiniai dujiniai katilai, tai yra prietaisai, kurie ženkliai sutaupys jūsų pinigus išleidžiamus susimokėjimui už šildymą. Autonomiškas šildymas, tai yra labai gera alternatyva pakeisti centralizuotą šildymą. Daugelis pastebi, kad sumontavus tokius dujinius katilus patalpoje galima reguliuoti temperatūrą ir tokiu būdu sumažinti šildymo sąskaitas. O svarbiausia, kad dujiniai katilai gali veikti autonomiškai ir išgelbėti jūsų periodu, kai staiga atšąla. O sumontuoti skaitliukai padės kontroliuoti jūsų išlaidas. Taigi dujinius katilus galima pavadinti naudingu sprendimu.

Dujiniai katilai pasižymi  ne vienu privalumu, visų pirma tai kad dujos yra pati prieinamiausio kuro rūšis, taip pat dujiniai katilai  pasižymi mažais gabaritais, kompaktiškumu ir naudojimo paprastumu. Jie yra naudojami norint apšildyti pačias įvairiausias patalpas ir norint gauti karštą vandenį. Dujinių katilų asortimentas yra tikrai labai platus ir įvairus, o tai suteikia galimybes išlaikyti savo pozicijas rinkoje. Dujiniai katilai yra pritaikyti įvairios rūšies patalpoms priklausomai nuo to koks yra jūsų namų plotas, aukštis, kokia yra ventiliacijos rūšis  ir kiti parametrai.

Dujiniai katilai pagal montavo tipą praskirstomi į:

  • Sieninius-pakabinamus katilus;
  • Ir įprastus statomus katilus.

Dujiniai katilai gali būti paties įvairiausio galingumo ir modelių, be to jie jums tarnaus ilgaamžiškai. Sieninių katilų galingumas yra mažesnis, tačiau buitiniams poreikiams tokio katilo jums tikrai pakaks. Be to, tai kad dujiniai katilai kabės ant sienos padės sutaupyti daugiau vietos jūsų namuose, o dujiniai katilai, kure turi valdymo pultelius padeda daug patogiau naudotis katilais. Šiuolaikiniai dujiniai katilai dažnai turi įmontuotas apsaugos sistemas, kurios kontroliuoja degimo procesą, degimo produktų pašalinimą, apsaugą nuo užšalimo ir perkaitimo. Šiuolaikinių  katilų naudojimas suteikia galimybę juos naudoti patikimai ir saugiai, o šiuolaikinis katilų dizainas protingai įsipaišys į jūsų namų interjerą. Mūsų tinklalapyje yra pateiktas platus dujinių katilų pasirinkimas, kurie atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus. Pateiktas platus modelių pasirinkimas suteiks jums galimybę išsirinkti modelį priklausomai nuo jūsų šildymo sistemos individualių savybių. Tai šiuolaikiškas sprendimas jūsų namams.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *