Individualių namų statyba – individualiam skoniui

karkasiniai namai

Individualių namu statyba – ypatingų gebėjimų, žinių, profesionalumo reikalaujantis darbas.  Individualių namų statyba užsiimančio įmonės siūlo viską – nuo projekto ir pamatų išliejimo iki vidaus apdailos ir gerbūvio darbų, tačiau ar tikrai rezultatas taps maloniai stulbinantis? Žmonės yra skirtingi, kiekvienas jų yra individualybė, tad ir savus namus kiekvienas jų trokšta turėti išskirtinius, savitus, nepakartojamus. Žinant dar ir lietuvio savybę, kad visad norisi turėti „geriau nei kaimynas“, išpildyti tą kartais net neįvardijamą variantą prireikia genialių sugebėjimų. Paskaičiuota, jog keturi iš dešimties žmonių, nusipirkę sklypą ir jau pasidarę projektą, būna neteisingai įvertinę savo namo statybos išlaidas ir finansines galimybes.

 

Vienas iš individualių namų statybos variantų – karkasiniai namai. Svajojate apie nebrangų, ilgaamžį, ekologišką namą? Savo lūkesčius patenkinsite pasirinkę karkasinį namą. Ruošiant karkasinio namo projektą galima pasirinkti ekologiškai švarias, „kvėpuojančias” medžiagas iš natūralios, termiškai apdorotos medienos. Medinio karkasinio namo statybos vyksta greit  –  į įrengtus kambarius galite įžengti jau po 3 – 4 mėnesių. O ir sutaupysite beveik 20-25 proc., nei rinkdamiesi kitokios konstrukcijos statinį. Nors kiekvienas namas yra individualus, dažnai skiriasi karkasinio namo projektas, tad numatyti galutinę karkasinio namo kainą yra sudėtinga. Karkasiniai namai yra ekologiški ir turi aukštas šilumos, energijos taupymo charakteristikas bei skirti pastoviam gyvenimui, juos lengva remontuoti ir prireikus rekonstruoti. Karkasinių namų šildymui reikia mažiau laiko ir energijos, nei sunaudojama plytiniuose ir rąstiniuose namuose, be to jis daug ilgiau išlaiko šiluma namo viduje, o tai leidžia žymiai sumažinti šildymo išlaidas. Teisingas sukonstruotas ir įrengtas karkasinis namas tarnaus iki 200 metų.

 

Ir štai jūs savo namuose… Kažkas čia ne taip, kažko trūksta, jie – vis dar be jaukumo… Žinoma, juk namams įkvėpti savitą charakterį padeda ten gyvenančių žmonių daiktai, malonios smulkmenos. Paveikslai, baldai, aksesuarai, spalvos taip pat gali daug pasakyti apie šeimininką, jo stiliaus, harmonijos pojūtį, požiūrį į gyvenimą. Charakteringais namus paverčia užuolaidos, baldai, kilimai, veidrodžiai, kvapai, šviestuvai. O gerą nuotaiką juose skleidžia širdžiai mielos interjero detalės: nuotraukos rėmeliuose, gėlės, laikrodžiai, indai, vazos, žvakidės, dėklai spaudai ar būtinoms smulkmenoms. Net ir įprastos statybos karkasiniai namai gali tapti išskirtiniais, kai jų šeimininkai jiems „įkvėps“ savo dvasią.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *