Ilgaamžiška termo mediena

termo mediena

Kas yra temo mediena?  Populiari statybinė medžiaga jau nuo labai senų laikų yra mediena. Per ilgą laiką buvo sugalvota daugybę įvairiausių būdų kaip galima ją apdoroti.  Tai džiovinimas, impregnavimas, terminis apdorojimas ir tai yra labai maža dalis būdų kaip galima pagerinti medienos savybes.

Termo mediana, tai yra  mediena, kuri buvo paveikta su aukšta temperatūra, tai yra daugiau nei 180 laipsnių, kai ši procedūra būna atlikta mediena tampa jau pagaminta produkcija, kuri yra naudojama statybose ir taip pat mediena tampa ekologiškai švari.

Termo mediena pasižymi šiais privalumais:

  • Ilgaamžiškumas. Kai mediena yra apdorojama tokiu būdu  ji tarnauja 15-15 kartus ilgiau. Toks aukštas rezultatas yra paaiškinamas tuo, kad  tokioje terpėje nėra  galimybės  daugintis įvairiems mikroorganizmams;
  • Stabilumas. Tokios medienos neveikia deformacija, jei ji yra veikiama temperatūros arba drėgmės;
  • Termo mediena 3-5 kartus  geriau stabdo drėgmės patekimą, nei įprasta mediena  ir ji nesugeria drėgmės iš oro;
  • Šilumos pralaidumas.  Termo medienos šilumos pralaidumas yra 20-25%  procentais mažesnis, nei įprastos medienos.

Taigi termiškai apdoroto medžio terasos turi tikrai nemažai privalumų, terasos yra ekologiškai švarus produktas, kurios gali būti naudojamos įvairiose gyvenimo srityse. Terasos taip pat pasižymi puikia estetine išvaizda ir atsparumu gaisrui. Taigi evoliucija suteikė labai daug naudos medžio apdorojimo technologijoms ir padeda pagerinti jų pradines savybes. Tokias  termiškai apdorotas medžio terasas jūs galėsite įsigyti  jei kreipsitės į mus čia jų pasirinkimas tikrai labai platus ir sau tinkamą medieną atras kiekvienas.

Metaliniai vamzdžiai taip pat gali labai praversti jei jūs atliekate statybinius darbus arba dar tik ketinate juos atlikti. Mes jums galime pasiūlyti šių metalinių vamzdžių asortimentą, tai yra  apvalūs metaliniai vamzdžiai, stačiakampiai metaliniai vamzdžiai ir žinoma  kvadratiniai metaliniai vamzdžiai. Taigi jei atliekant įvairius statybos darbus jums prireiktu ekologiškai švarios temo medienos arba metalinių vamzdžių, kurių pasirinkimas yra pateiktas labai gausus, tokiu atveju nebejokite  ir kreipkitės į mus, kadangi čia jums visą reikalingą informaciją suteiks kvalifikuoti vadybininkai ir jūs gausite tokią prekę, kuri bus tikslingai panaudota.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *