Automobilių nuoma – patogu ir nerūpestinga

automobiliu nuomaAutomobilių nuoma – vis populiarėjanti paslauga Lietuvoje, kuri, įvertinus jos privalumus užsienyje, greitai atrado kelius ir mūsų šalyje. Ir lengvuosius automobilius, ir mini autobusus, ir priekabas nuomojamasi dėl įvairiausių priežasčių, skirtingais tikslais. Lietuvoje automobilių nuoma užsiimančios įmonės siūlo nuomotis kompaktinės, vidutinės, standartinės, „premium“ (limuzinų) bei sportinės klasės automobilius; taip pat kabrioletus, visureigius, 7 – viečius minivenus ir krovininius mikroautobusus. Prieš pasirašant nuomos sutartį vertėtų atidžiau ją paskaityti, įsigilinti net į smulkiausiomis raidėmis parašytus punktus (sakoma, kad tokiu būdu pateikiama pati svarbiausia informacija, kuri dažnai pražiūrima).

Nors ir trumpalaikė, tačiau itin populiari automobilių nuoma tam tikroms progoms. Niekas nepaprieštaraus, kad svarbiausia gyvenimo šventė yra vestuvės, tad šiai progai dažniausiai „pasiskolinami“ prabangūs, išvaizdūs, puošnūs ir tikrai išskirtiniai automobiliai. Pagal jaunavedžių norą išnuomotas automobilis šventinę dieną bus švarus, papuoštas, su vairuotoju, tikėtina, nekels jokių papildomų rūpesčių nei dėl nuleistos padangos, nei dėl ištuštėjusio kuro bako. Nuotraukose ar filmuotoje medžiagoje bei atmintyje išlikęs automobilis galbūt ateityje taps šeimos siekiamybe ir svajonių automobiliu. Tad kodėl gi jo neišbandžius vestuvinę dieną?..

Dažnai nuoma naudojasi nuosavo automobilio mūsų šalyje neturintys emigrantai, grįžę čia atostogauti. Jei norima sutvarkyti kuo daugiau svarbių reikalų, aplankyti kuo daugiau giminaičių, gyvenančių skirtingose Lietuvos pusėse, tikrai verta naudotis tokiu automobiliu, kuris bus prižiūrėtas, tvarkingas, nekels papildomų rūpesčių, nereikės rūpintis draudimu nuo nelaimingų atsitikimų ir avarijų. Tačiau tokiais atvejais, kuomet automobilio nuoma rūpinamasi dar būnant svečioje šalyje, verta atidžiau pasidomėti sutarties sąlygomis ir apmokėjimo galimybėmis.

Ekonominės klasės automobilių nuoma labiausiai vertinama verslininkų tarpe. Ilgalaikė nuoma yra gan patogus dalykas, kuria metai iš metų naudojasi kai kurių įmonių darbuotojai ir net nemąsto apie nuosavų automobilių įmonei įsigijimą. Vadovai tokiais atvejais žino, kad visuomet bus pasirūpinta remontu, padangų keitimu, automobilių priežiūra, draudimu, technine apžiūra ir su ja susijusiomis procedūromis ir kt. Įmonės darbuotojai, vietoj to, kad darbo laiką leistų automobilio priežiūrai ar remontui, tą laiką gali skirti produktyviam darbui, verslo plėtrai, bet ne lakstymui po autoservisus ar plovyklas. Dar vienas privalumas, jog nuomotis automobilį galima ir su vairuotoju, o tai itin vertina neturintys vairavimo pažymėjimo.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *