Auskarai jau internete

Eidamos į šventę moterys puošiasi, pačios rengdamos šventę puošiasi, eidamos į teatrą stengiasi būti elegantiškos, o ir kiekvieną paprastą dieną namuose nori būti gražios. Moterims tai pavyksta! Jos moka būti gražios. Jos yra gražios! Kaip jos savo grožį demonstruoja, paryškina, atskleidžia – tai jau yra savitas menas, kurį daug kas vadina mada arba stiliumi. Būti stiliaus ikona yra daugelio moterų svajonė, tačiau kitos dėmesio centre būti nenori ir puošiasi tiek, kiek reikia joms. AUSKARAI. Tai yra tas aksesuaras, kuris moterį puošia ne mažiau nei drabužis ar nauji bateliai. Nauji auskarai gali subtiliai pabrėžti moters veidą. Neretai eidamos į šventę moterys mėgstaauskarai pasidaryti šukuoseną, kai plaukai dailiai sukelti į viršų, kokį kuoduką iš bangelių ar pan. Po to pasidaro makiažą, žiūri į veidrodį ir galvoja, kad dar kažko trūksta, kad reginys užimtų kvapą. Tai auskarai! Trūksta nuostabių auskarų, kad moteris jaustųsi elegancijos įsikūnijimu, kai keliauja į šventę. Ar tikrai yra būtent taip? O gal čia yra dar kokia nors paslaptis??? Kodėl tada moterys įsiveria auskarus net tada, kai jų šuokuosena yra ilgi banguoti plaukai, tvarkingai gulantys ant pečių ir žemiau? Ilgaplaukių moterų ausų per visą šventinį vakarą gali nepasimati nė vieno karto. Tai kodėl tada jos pusę valandos renkasi, kuriuos auskarus įsiverti? Mados reikalas? Pasitikėjimo savimi klausimas? Kur paslaptis? Kam papuošalai yra naudojami net tada, kai jų galbūt niekas nematys? Mielieji, paslaptis labai paprasta, moteris puošiasi visų pirma ne dėl kitų, ne tam, kad kažkas kitas pamatytų auskarus, o puošiasi dėl savęs. Save gerbianti moteris pirmiausiai turi būti graži sau!

Įdomu būt sužinoti, kaip moterys linkusios pirkti papuošalus. Pavyzdžiui, ar auskarai dažniau perkami internetu, ar vaikštant po parduotuuves? Nors iš tiesų, tai sakyti, kad auskarai perkami tik moterų būtų klaida. Vyrai taip pat perka auskarus. Dažniausiai tai būna dovana moteriai (o dabar kaip tik artėja Kalėdos…), bet kitais atvejais vyrai auskarus perka sau. Skirtumas tas, kad moteris auskarus veria į abi ausis po vieną (klasikinis variantas), o vyrai – tik vieną į vieną ausį (taip pat klasikinis variantas). Jei vyras turi po auskarą abiejose ausyse, daugumos nuomone tai atrodo toli gražu ne vyriškai… Kalbant apie stilių, tai dažniausiai moteriški auskarai yra kur kas puošnesni ir įdomesni nei vyriški auskarais. Neteisybės čia nematome. Moterys yra dailioji lytis, o ne vyrai. Vyrams blizgėti nuo papuošalų tikrai nereikia, nes tikras vyras turi atrodyti solidžiai, o ne būti spindintis narcizas.

Auskarų tipai. Net jei esate vyras, turbūt pastebėjote, kokie auskarai jūsų moteriai labiau tinka ir patinka. Ar ji dažniau puošiasi ilgais kabančiais auskarais, ar tokiais mažulyčiais, prigludusiais prie ausų? Moterys dažniausiai gerai mato, kuris auskarų tipas labiau tinka prie veido, ar gražiau atrodo masyvūs auskarai, ar smulkesnio dizaino. Jei vyras atkreipė į tai dėmesį, jo padovanoti auskarai damai tikrai paliks įspūdį. Be to, vyrams derėtų prisiminti dar vieną dalyką, moteris reikia džiuginti ne tik švenčių metu, o ir paprastamis dienomis, kad jos taptų ypatingomis dienomis, o moterys švytėtų laime, gavusios dėmesio, kurio kartais taip pasiilgsta paskendusios kasdienybėje. Praskaidrinti mylimam žmogui nuobodžią dieną – štai kas yra geriausia dovana! O auskarai… na, jie tik priedas prie džiaugsmo, kurį teikia buvimas kartu su mylimu žmogumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *