Antakių korekcija reikalinga norint padailinti antakius

Merginos, sulaukusios 25 gimtadienių, savo išoriniu grožiu ima rūpintis labiau. Tada pradeda ryškėti pirmosios juoko raukšlelės ir kiti senėjimo požymiai, nes tai riba, kai būna praėjęs ketvirtadalis viso gyvenimo. Dėmesys išvaizdai, tai – ilgalaikis arba trumpalaikis makiažas, skoninga apranga, madinga šukuosena bei aksesuarai. Nepriklausomai nuo to, ar makiažas ilgalaikis ar trumpalaikis, antakiams vis tiek reikalinga antakių korekcija kas tam tikrą laiką. Tikslaus intervalo pasakyti negalima, nes moterims plaukeliai atauga ne vienodai greitai.permanentinis-makiazas

Antakių korekcija – tai antakių formos pakoregavimas. Jį gali daryti kosmetologė, o gali darytis ir moteris pati sau vieno rankoje turėdama veidrodėlį, kitoje specialų pincetą antakių išvaizdai tvarkyti. Tai priklauso nuo to, kiek moteris yra savarankiška, kiek pinigų ji gali skirti grožio paslaugoms. Keturių vaikų mama greičiau nupirks visiems vaikams ledų nei eis į grožio saloną, kad jai išpešiotų antakius. Daug kas remiasi į finansus ir į prioritetus, kuriuos moteris pati susidėlioja. Taigi antakių korekcija gali būti daroma tiek namuose, tiek ir pas profesionalius darbuotojus. Tiesa, reikia pridurti, kad ne visuose grožio salonuose dirba profesionalai ir ne visi paslaugas siūlantys namuose yra „vėplos“, neišmanantys ką daro. Visur yra visokių ir tikrai ne visokių reikia… Savo antakius vargu ar patikėtumėte tvarkyti moteriai, kuri visai neturi įgūdžių ar labai prastai mato, bet nenaudoja nei akinių, nei kontaktinių lešių. Antakių korekcija gali būti daroma tik tokio žmogaus rankomis, kuris aiškiai mato toliau savo nosies ir aiškiai mato pasaulį ne vien per norą užsidirbti neinvestuojant į savo mokslus. Tačiau ne visiems reikia diplomų tam, kad žinotų, jog nedrebės ranka, kai reikės išrauti vieną kitą ne vietoje išaugusį antakių plaukelį depiliacijos ar kitu būdu.

Moterų veido formos skirtingos, skirtingas antakių storis, spalva. Dėl tos priežasties neturėtų būti dirbama pagal vieną šabloną su visomis klientėmis, nes rezultatas tenkins ne visas, jei nebus atsižvelgiama į moters individualią išvaizdą. Vienos moters veidui plonyčiai antakiai puoš, o kitos moters veidas su plonyčiais antakiais gali kelti pašaipų juoką ar pasibaisėjimą, arba gailestį. Todėl kiekvienai moteriai antakių korekcija turi būti daroma atsižvelgiant į tai, kas tinka būtent jai. Tam kosmetologėms ir reikia karsų, kad jos išmoktų suprasti kokioms veido linijoms kas tinak, kad klientė iš salono visad išeitų pagražėjusi ir laiminga. Juk moteris eina į grožio saloną tam, kad atsipalaiduotų, o atsipalaiduoti galima tik tada, kai pasitiki tais žmonėmis, kuriems patiki savo išvaizdą.

Antakių korekcija reikalinga norint padailinti antakius. Neverta tikėtis, kad vieną kartą antakius sutvarkius jie liks gražūs visą likusį gyvenimą. Tokių iliuzijų verčiau net mintyse neturėti, nes jos nėra įmanomos. Siekti reikia to, kas realu, per gyvenimą einant be rožinių akinių, net jeu tai ir yra mėgstamiausia jūsų spalva.

Gerą kosmetologę, jei tokios ieškote, gali rasti internete, nes visi geri specialistai dirbs ne be reklamos… jie reklamuosis, kad pritrauktų naujus klientus, o lojalūs klientai internete palikinės teigiamus atsiliepimus. Tokiomis rekomendacijomis galima pasikliauti, bet ne iki galo. Visada stenkitės nuomonę susidaryti patys. Paprašykite būsimo kosmetologės parodyti nuotraukų su antakių korekcija, kur būtų matyti „prieš“ ir „po“ procedūros vienas ir tas pats asmuo. Jei nuotraukos pačios už save kalbės apie kosmetologės darbų kokybę, jums bus ramiau sėstis į kliento kėdę.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *